Krynica-Zdrój, Ma³opolskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Pracownik Magazynu

Tylicz

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

WTS. WORK TEMP SERVICE

www.wts.com.pl

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU
Miejsce pracy: Tylicz

Zadania na stanowisku:
&#8226; Wykonywanie operacji magazynowych, maj±cych na celu dostarczenie surowców i materia³ów.
&#8226; Odbiór palet z gotowym towarem produkcji.
&#8226; Czynno¶ci magazynowe zwi±zane z przemieszczeniem, magazynowaniem i ekspedycj± gotowego produktu.
&#8226; Efektywne wykonywanie procesu kompletacji na podstawie dokumentów za³adunkowych.
&#8226; Przygotowywanie produktu do wysy³ek zgodnie z obowi±zuj±cymi procedurami (FIFO/FEFO) oraz dokonywanie za³adunków samochodów zgodnie ze specyfikacj± za³adunkow±.

Wymagania:
&#8226; Umiejêtno¶æ obs³ugi wózka wid³owego, po¶wiadczona posiadanym za¶wiadczeniem z UDT.
&#8226; Badania sanitarno &#8211; epidemiologiczne
&#8226; Mile widziane do¶wiadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
&#8226; Zatrudnienie w oparciu o umowê o pracê tymczasow±.

*Oferta agencji pracy tymczasowej
Osoby zainteresowane prosimy o przesy³anie CV, wraz za³±czon± klauzul±: "Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustaw± z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Og³oszenie dodane: Sroda, 06 Marzec, 2019  09:43

Identyfikator: 652693

Wy¶wietleñ: 1851

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Pracownik Magazynu B³onie. Praca Od Zaraz!
  2. Pracownik produkcji
  3. Pracownik hali (Przebudowa sklepu) - Sulechów
  4. pracownik hali- wyk³adanie towaru
  5. Pracownik Hali &#8211; Stoisko: Tekstylia Domowe