Krynica-Zdrój, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca na magazynie odzieży, Holandia, bez języka

Jest to praca dla dużej firmy odzieżowej i polega na kompletowaniu i skanowaniu zamówień oraz na pakowaniu i przygotowaniu ich do wysyłki. Pracujemy głównie w polskim teamie, więc osoby nie znające języka w naszej firmie są mile widziane.

Oferujemy
stawka: 10,37; &#8364; brutto/h
*legalną i stabilną pracę,
*tygodniowe wynagrodzenie zgodne z holenderskim układem zbiorowym pracy ( CAO),
*opiekę polskich koordynatorów, zakwaterowanie, ubezpieczenie, transport - przez cały okres pobytu,
*pracę w sympatycznym zespole,
*dodatek wakacyjny odkładany z każdej godziny pracy.
I co ważne jeżeli nie masz doświadczenia zapewniamy krótkie szkolenie w miłej niestresującej atmosferze.

Opis stanowiska
- kompletowanie zamówień
- skanowanie
- pakowanie zamówień
- przygotowywanie zamówień do wysyłki.
Zakwaterowanie i ubezpieczenie
Mieszkanie 90e tygodniowo
Ubezpieczenie ; 24e tygodniowo
Zakwaterowanie - hotele pracownicze
Wynagrodzenie
10,37 e/h brutto + dodatki
nadgodziny płatne 125%
wypłaty w systemie tygodniowym

Wyślij cv: madzia@holandiajobs.pl
zadzwoń: 510 770 309

NIE POBIERAMY OPŁAT W ZWIĄZKU Z REKRUTACJĄ

Ogłoszenie dodane: Sroda, 28 Kwiecien, 2021  16:58

Identyfikator: 700507

Wyświetleń: 796